Hkr Hacker Denim; Modayı bir yaşam stili haline getirmiş bir moda merkezidir. 1996 yılında hazır giyim sektörüne giriş yapan Hkr Hacker Denim, günümüzde sahip olduğu enerji ve artan ivme ile güçlendirdiği başarılarıyla sektörün aranılan markalarından birisi olmayı başarmıştır

Bay ve bayan denim sektöründe, ayrıntıları kaliteli kumaşlar ve dikişlerle buluşturarak günümüzün modern spor erkek ve bayanın stilini ortaya koymak amacıyla, kaliteden ödün vermeden sürekli çalışıyoruz.

VİZYON

İnsanlara doğu ve batının sentezi olan binlerce yıllık kültürümüzü yaşama, giyinme, ona dokunma ve ondan haz alma şansını veren bir dünya markası olmaktır. Bu hedefe ulaşmada tüm ekip olarak aynı amacı birlikte özümsemek, en efektif alt yapının oluşturulması, insan kaynaklarına ve yapılan yatırımlar ve pazarlama stratejilerinin doğru oluşturulması gibi konulara odaklanılmıştır.

MİSYON

Geçmişten gelen köklü değerlerimizi geleceğe olan inancımız ile bütünleştirerek Hkr Hacker Denim markasını global moda sektörüne damga vuran, trendleri belirleyen, en çok tanınan ve takip edilen markardan biri yapmaktır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

DEĞERLER

Hkr Hacker Denim, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya, topluma ve çevreye saygılı şekilde çalışmaya, bütün kaynaklarını en verimli ve en tutumlu biçimde kullanmaya önem verir.Firmamız üretkenliği, işbirliğini ve dayanışmayı besleyen bir çalışma atmosferi oluşturarak yeteneklerini, kuvvetli yönlerini ve yaratıcılığını sonuna kadar kullanmayı dünya görüşü olarak benimser.